Apex Legends

81 / 100

2 kere puanlandı!

Oyun fiyatı: Ücretsız

Yapımcı : Respawn Entertainment

GRAFİK %77
YAPAY ZEKA %91
HİKAYE %84
OPTİMİZASYON %69
İŞLEYİŞ %86


OYUN AÇIKLAMASI

Apex Legends Respawn Entertainment doğrultusunda tasarlanan ve Electronic Arts doğrultusunda yayınlanan ücretsiz-to-play harp royale oyunudur . Titanfall ile aynı evrende yer alan oyun , 4 Şubat 2019'da Microsoft Windows , PlayStation 4 ve Xbox One amacıyla Piyasaya Sürüldü. Apex Legends , her oyuncu-karakter efsanesinin benzersiz yetenek ve yeteneklere sahip bulunduğu ve temel olarak oyuncuların düşen kadroları tekrardan canlandırma yeteneği ile üç kişilik ekiplerde çalışmasını gerektiren kahraman atıcı kavramlarını ödünç alarak başka harp royale oyunlarından ayırt eder.

Respawn, ikinci bir sonuç yolunda çabalar üstünde çalışırken Titan. serisi, fortnite Battle Royale'in başarısı, Titanfall unsurlarını bir battle royale çeşidine tekrardan işlemesine ve bu türdeki kendi lezzetlerini korumasına namacıyla oldu. Yeniden doğma istedi Elektronik Sanatlar oyun amacıyla herhangi bir ön pazarlama önlemek amacıyla, duyuruldu aynı gün onu serbest, oyuncular başlık ile ilgili önyargılı kavramları ilerletmek mecburiyetinde önlemek amacıyla. Serbest bırakıldıktan bir hafta sonra, Apex Legends, 25 milyondan çok indirme ve 2 milyondan çok eşvakitlı oyuncuya sahipti ve video oyun endüstrisinde fortnite'in sahip olunan hakimiyetine kuvvetli bir alan okuyucu olarak kabul edildi.

OYNANIŞ

Apex efsaneleri titanfall 2 olaylarından 30 sene sonra gerçekleşen, kahraman atıcı kavramları ile bir harp royale oyunu. Apex, suç, Savunma, destek ve keşif gibi rollere giren benzersiz yeteneklere sahip efsaneleri, eskiden tanımlanmış kahramanları bir araya getirerek fazlası harp royale oyunundan farklıdır. Oyuncular her oyuncu sırayla benzersiz bir efsane seçerek, üç mangaları durumunda gruplandırılmış ve her maç rakip 20 grup kadar özellikleri vardır.

Bütün gruplar hiçbir ekipman ile başlar ve dropships üstünden oyunun haritası üstünden uçtu edilir onlar ulaşabilir harita üstünde herhangi bir noktaya üstüne açılan hangi herhangi bir yönden. Takımlar, harita üstünde sıksık küçülen bir güvenilir bölümde kalırken, son grup ayakta olmak amacıyla harpırken silah, mühimmat ve başka ekipmanlar amacıyla oyun haritasını tarayın. Bir oyuncu savunmasız bir kanamaya düşebilir, onları yalnızca kapak amacıyla taramaya ya da onları canlandırabilecek bir grup arkadaşına ulaşmasına izin verir.

Oyuncu kanar, ya da bir rakip onlara bir sonlandırıcı hareket kullanıyorsa, daha sonra elimine edilir, onların ekipman yağmalanacak ve bir afiş bırakarak. Takım arkadaşları bu afiş kurtarmak ve vakit sınırlı bir miktarda, harita üstünde dağınık bir Spawn Beacon, götürün şayet oyuncu potansiyel respawned olabilir. Apex grup arkadaşları ile sesli sohbet etkileşimi ve bir oyuncu silah, rakipler, ya da ralli noktaları gibi harita özelliklerini ping gerçekleştiren bir bağlamsal tek düğmeli etkileşim yaklaşımı hem sahiptir.

Apex Legends free-to-play ve oyuncu efsaneler ve silahlar , ses hatları ve oyun içi afiş amacıyla sonsuz kozmetik unsurları vasıtasıyla seçilen karakteri özelleştirmek amacıyla fırsat veren, mikro işlemler yolu ile desteklenmektedir. Yeni kozmetik unsurlar Apex paketleri, ödüllerin herhangi bir ürün yelpazesine sahibi olan yağma kutuları oyunun sürümünü açarak, ya da Apex paketleri vasıtasıyla elde edilir oyun para işçiliği malzemeleri, harcama elde edilebilir.

Apex paketleri, oyuncu tecrübe seviyelerini kazandıkça serbestçe kazanılır. Ayrıca, oyuncular serbestçe yeni efsaneler ve birtakım kozmetik unsurları kilidini açmak amacıyla sarfedilen tesviye amacıyla yanı sıra maçları oynamak amacıyla efsane belirteçleri kazanmak. Nihai bir para birimi olan Apex Coins, gerçek dünya fonları ile satın alınır ve Apex paketleri satın alabilmek, efsanelerin kilidini açmak ya da belirli kozmetik ürünleri satın alabilmek amacıyla kullanılabilir. Respawn, oyun içi zorlukları tamamlayarak oyuncuları yeni mevsimlik kozmetik ürünlerle ödüllendiren oyunun geleceğinde harp geçişleri sunmayı planlıyor.

TÜR

Battle Royale


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Windows sistem


Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
 • İşlemci (AMD): AMD FX 4350 veya Eşdeğer
 • İşlemci (Intel): Intel Core i3 6300 veya Eşdeğer
 • Bellek: 6 GB - DDR3 @1333 RAM
 • Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ HD 7730
 • Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GT 640
 • DirectX: Sürüm 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğer
 • Depolama: 22 GB boş alan
 • Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: 512 KBPS veya daha hızlı internet bağlantısı
Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7
 • İşlemci (AMD): Ryzen 5 CPU veya Eşdeğer
 • İşlemci (Intel): Intel Core i5 3570K veya Eşdeğer
 • Bellek: 8 GB - DDR3 @1333 RAM
 • Ekran Kartı (AMD): AMD Radeon™ R9 290
 • Ekran Kartı (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 970
 • DirectX: Sürüm 11 Uyumlu ekran kartı veya eşdeğer
 • Depolama: 22 GB boş alan
 • Çevrimiçi Bağlantı Gereksinimleri: Geniş bant bağlantısı

Linux sistem


Linux sistem bilgisi bulunmamaktadır.

Mac sistem


Mac sistem bilgisi bulunmamaktadır.Oyuna Puan ve yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

OYUN YORUMLARI