American Truck Simulator - Oregon

74 / 100

1 kere puanlandı!

Oyun fiyatı: 29 TL

Yapımcı : SCS Software

GRAFİK %100
YAPAY ZEKA %50
HİKAYE %20
OPTİMİZASYON %100
İŞLEYİŞ %100


OYUN AÇIKLAMASI

"Beaver State" Oregon'un vahşi güzelliğini yaşamak için yola çıkın. Yaprak dökmeyen doğal manzara, ıssız ülke tarafında ve aynı zamanda Portland veya Salem gibi yoğun şehir bölgeleriyle birlikte ilerleyecek. Geniş ormanlar, devletin yaklaşık yüzde 60'ını kaplamaktadır ve birçok nehirle birlikte tipik Batı Oregon doğasını ve aynı zamanda devlet ekonomisinin önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Kuzeybatı Bölgesinde ABD'nin coğrafi açıdan en farklı eyaletlerinden biridir. ABD'nin 9. büyüklüğü ve nüfusu 4 milyonu, 27'si en kalabalık olan eyalettir. Doğal güzelliği derin ormanları, bol su alanları ve nehirleri, yanardağları, yüksek çölleri ve kurak çalılıklarını içerir.

TÜR

Simülasyon


SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Windows sistem


Minimum : -İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit -İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz -Bellek: 4 GB RAM -Grafik: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) -HDD: 3 GB kullanılabilir alan -Ek Not: Sistem gereksinimleri kesin değildir

Linux sistem


Linux sistem bilgisi bulunmamaktadır.

Mac sistem


Minimum : -İşletim Sistemi: Mac OS X 10.9 (Mavericks) -İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz -Bellek: 4 GB RAM -Grafik: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000) -HDD: 3 GB kullanılabilir alan -Ek Not: Sistem gereksinimleri kesin değildirOyuna Puan ve yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

OYUN YORUMLARI